INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Spółka Retpol (Żory, Ruda Śląska) posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych w nowych budynkach. Podejmujemy się również modernizacji i wymiany instalacji już istniejących.

Prawidłowe wykonanie instalacji elektrycznej jest niezwykle istotne. Gwarantuje ono poprawne działanie wszystkich użytkowanych w budynku odbiorników energii elektrycznej. Współczesne urządzenia są wrażliwe na przepięcia, dlatego wymagają zasilania o stałych parametrach. Firma nasza przykłada ogromną wagę do panujących obecnie standardów. Wszystkie zlecenia wykonuje w zgodzie z przyjętymi normami.

Zespół naszych pracowników posiada ogromne doświadczenie w branży oraz wymagane uprawnienia zawodowe, które są gwarantem profesjonalnej jakości świadczonych przez nas usług.

Usługi naszej firmy obejmują kompleksowy montaż instalacji w budynkach mieszkaniowych jak i lokalach użytkowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Na życzenie Klientów wykonujemy oględziny i bezpłatny kosztorys inwestycji.