Zakres prac

Glazura i terakota

Glazura i terakota

Układanie glazury i terakoty, pomoc w doborze płytek, zaopatrzenie.

Gładź gipsowa , malowanie

Gładź gipsowa, malowanie

Malowanie ścian, sufitów, podłóg, wraz z przygotowaniem powierzchni pod położenie farby.

Montaż Okien, drzwi

Okna na dowolny wymiar

Okna w dowolnym kolorze, wymiarze, nowe profile Deceuninck w atrakcyjnych cenach od producenta

Montaż Okien, drzwi

Montaż okien, drzwi

Instalowanie stolarki okiennej pcv, drewnianej, oraz drzwi wraz z obróbką końcową.

Panele Podłogowe

Panele podłogowe, podłogi

Montaż paneli podłogowych, wraz z wykończeniem. Pomoc w doborze odpowiednich paneli.

Ścianki Działowe, sucha zabudowa

Ścianki działowe

Montaż ścianek działowych (sucha zabudowa) wraz z oszacowaniem zapotrzebowania na materiały.

Sufity podwieszane

Sufity podwieszane

Montaż sufitów podwieszanych według projektu klienta. Zdajemy sobie sprawę, że sufity podwieszane stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Mogą charakteryzować się nietypowymi kształtami oraz nowoczesnym i efektywnym podświetleniem. Z chęcią pomożemy sprecyzować oczekiwania Klienta oraz wykonać projekt. Staranie wykonana instalacja sufitów podwieszanych już na zawsze odmieni Twoje wnętrze.

Instalacja wodna

Instalacja wodna

Kompleksowe wykonanie instalacji wodnej wedle projektu.

Instalacja elektryczna

Instalacja elektryczna

Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniach. Podejmujemy się montażu, modernizacji oraz wymiany instalacji elektrycznej w różnego rodzaju budynkach (lokalach mieszkalnych, instytucjach publicznych, zakładach przemysłowych, itp.). Wykonujemy również instalacje alarmowe.

Instalacja gazowa

Instalacja gazowa

Wykonanie przyłączy gazowych w lokalach.

Centralne ogrzewanie

Centralne ogrzewanie

Montaż instalacji centralnego ogrzewania w całym budynku od projektu po montaż. Wykonujemy zarówno nowe instalacje, remonty oraz wymianę już istniejących. Oferta nasza obejmuje montaż piecy CO, zasobników, grzejników jak również ogrzewanie podłogowe. Dobieramy wszystkie elementy centralnego ogrzewania, tak aby zapewnić prawidłowe działanie całej instalacji.

Elewacje budynków

Elewacje budunków

Kompleksowe wykonanie elewacji budynków, izolacja ścian.

Dachy, więźby dachowe

Dachy, więźby dachowe

Dachy, krycie papą, więźba dachowa, dachówka, blacho-dachówka, obróbki blacharskie – czyli kompleksowe usługi dekarskie. Jako, że wiemy jak istotny jest dobór więźby dachowej oraz odpowiednie jej wykonanie, przykładamy szczególną uwagę do zleconych nam przez naszych Klientów projektów. Dokładamy wszelkich starań aby więźba dachowa była pozbawiona krzywizn, pofałdowań oraz innych wad wpływających na całą konstrukcję.

Dlaczego RETPOL?


Doświadczenie

Dekada doświadczenia jakie udało nam się zebrać pozwala naszej firmie wykonywać zlecenia w sposób sprawdzony i najbardziej wydajny jeśli chodzi o czas wykonywania prac jak i o końcową jakość.


Jesteśmy na bieżąco

Ciągła praca pozwala nam również na znajomość wszelakich nowinek w branży budowlanej i remontowej. Dzięki temu służymy naszym klientom fachową poradą w pomocy wyboru najbardziej korzystnej opcji dla danego projektu , zarówno pod kątem ekonomii, jak i użytkowania.


Kogo stać na poprawki?

Bez pełnego obrazu rynku, nie zawsze będziesz w stanie dokonać właściwego wyboru. Jeżeli nie jesteś fachowcem z tej branży, często taniej i bezpieczniej powierzyć pracę firmie specjalizującej się w tym co chcecie państwo osiągnąć, a jeżeli próbować na własną rękę osiągnąć wymarzony cel. Gdy efekt końcowy okazuje się niedostatecznie zadowalający, okazuje się, że zamiast zaoszczędzić musimy wydać więcej na wykonanie tej samej pracy po raz drugi.


od A do Z

Spółka RETPOL z siedzibą w Żorach/Rudzie Śląskiej oferuje państwu kompleksową obsługę. Oznacza to, że zleceniodawca nie musi martwić się o to ile materiałów zakupić na dany zakres prac, gdzie szukać materiałów i jak wybrać te o najlepszym współczynniku jakości do ceny. Spółka RETPOL zadba sama o zapewnienie materiałów, ich transport oraz wykonanie prac. To pomaga zaoszczędzić klientowi mnóstwo czasu, który może spożytkować na własną działalność.